SNELLE LEVERING        VOLLEDIGE FABRIEKSGARANTIE        LEVERING IN DE BENELUX        PERSOONLIJK ADVIES        ELKE DAG BEREIKBAAR 8.00-22.00 UUR

Liebherr Alpha IJsconservator EFE 6052 - 457L - Wit met Glasdeksel - Energieklasse D - Inclusief LED Verlichting

Ontdek de EFE 6052 ijsconservator uit de Alpha serie, ontworpen voor optimale presentatie en toegankelijkheid van uw producten. Met een netto inhoud van 457 liter, LED-verlichting en gehard glazen schuifdeksels, biedt deze stijlvolle witte staalconstructie een praktische oplossing voor elke omgeving, terwijl de dubbele zwenkwielen zorgen voor eenvoudig verplaatsen.

Beschikbaarheid: Niet op voorraad

Van: € 1.495,00

Voor € 1.270,75 Excl. BTW

Liebherr

Let op:

  • Betreft het grote aantallen?
  • Is het orderbedrag hoger dan € 1500,-?

Vraag dan een offerte aan

Productbeschrijving

Details

IJs in de schijnwerpers

Deze ruime Liebherr ijsconservator, model EFE 6052 uit de Alpha serie, biedt een uitstekende oplossing voor het bewaren van uw producten. Met een netto-inhoud van 457 liter en een stijlvol ontwerp in wit staal met een grijs frame, is deze ijsconservator niet alleen functioneel maar ook een aanwinst voor elke ruimte. Dankzij de LED-verlichting komen al uw producten optimaal tot hun recht, terwijl de gehard glazen schuifdeksels zorgen voor snelle toegang. De dubbele zwenkwielen maken het verplaatsen eenvoudig, en met de optie voor inhangmanden en een slot kunt u extra gemak en veiligheid garanderen. Let op: de prijs is exclusief BTW.

Extra informatie

Extra informatie

Merk Liebherr
Kleur Wit
Breedte 1800-1900mm
Diepte 600-700mm
Hoogte 750-850mm
Inhoud 400-500 liter
Temperatuurbereik -10 ºC / -24 ºC
Vermogen Nee

Beoordelen

Schrijf uw eigen review

U plaatst een review over: Liebherr Alpha IJsconservator EFE 6052 - 457L - Wit met Glasdeksel - Energieklasse D - Inclusief LED Verlichting

Eigen tags

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.